Kadra Nauczycielska

Dyrekcja

Dyrektor:

Tomasz Kozieł, nauczyciel języka polskiego

Zastępcy dyrektora:

Lucyna Nikodem, nauczycielka matematyki

Marlena Tamborska, nauczycielka języka niemieckiego

Kierownictwo

Kierownik praktycznej nauki zawodu:

Katarzyna Grimm, nauczycielka przedsiębiorczości

Kierownik pracowni informatycznych:

Rafał Winkler, nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Nauczyciele

 

L.p.Nazwisko i imięPrzedmiot
1.Arciszewski Arturprzedmioty zawodowe informatyczne
2.Beck Karolinaprzedmioty zawodowe OZE
3.Bem Jarosławprzedmioty zawodowe informatyczne
4.Bogacz Ninaprzedsiębiorczość
5.Chmiel Wiolettajęzyk niemiecki
6.Dubik Annaprzedmioty zawodowe informatyczne
7.Gałczyńska- Karasek Martajęzyk angielski
8.Ginter Annamatematyka
9.Grabda Agnieszkaprzedmioty zawodowe informatyczne
10.Grimm Katarzynaprzedsiębiorczość
11.Hipsz Jarosławprzedmioty zawodowe OZE
12.Jagiełło Hannaprzedmioty zawodowe informatyczne
13.Jakubczyk Monikareligia
14.Janaszek Piotrreligia
15.Jaszczyk AgnieszkaWF
16.Klicka Irminiajęzyk polski, etyka
17.Kogut Michałprzedmioty zawodowe informatyczne
18.Kołodziejski Sławomirjęzyk niemiecki
19,Kosacka Magdalenabiologia, chemia
20.Kosmala Dorotapedagog
21.Kostucha MichałWF
22.Kowal Agnieszkajęzyk angielski
23.Kowalczyk Katarzynazajęcia rewalidacyjne
24.Kozieł Tomaszjęzyk polski
25.Kozłowska Martamatematyka
26.Kubasiewicz JolantaBHP, EDB
27.Lenart Agnieszkajęzyk angielski
28.Lis Izabelajęzyk polski
29.Ludwinek Aleksandrajęzyk angielski
30.Łazarski Mariuszprzedmioty zawodowe informatyczne
31.Majer JacekWF
32.Matusiak Marekprzedmioty zawodowe OZE
i teleinformatyczne
33.Mazur Sebastianprzedmioty zawodowe informatyczne
34.Mądzik- Błosińska Ewafizyka
35.Misiowiec Grzegorzprzedmioty zawodowe OZE
36.Misiowiec Kingafizyka, chemia
37.Mierzwa MarekWF
38.Miszczyk Paulinajęzyk angielski
39.Mgłosiek Joannapsycholog
40.Mochocka Dorotamatematyka
41.Niekurzak Kamilprzedmioty zawodowe informatyczne
42.Nikodem Lucynamatematyka
43.Nikodem Mariuszprzedmioty zawodowe informatyczne
44.Orliński Arturprzedmioty zawodowe informatyczne
45.Papucki Sebastianprzedmioty zawodowe informatyczne
46.Paszek- Misztal Annajęzyk angielski
47.Raduszewski Marekjęzyk polski
48.Robak Agnieszkaprzedmioty zawodowe informatyczne
49.Rokosz Jarosławhistoria, filozofia, język polski
50.Ruszczak Ewajęzyk niemiecki
51.Rysińska Elżbietajęzyk niemiecki
52.Snoch TomaszWF
53.Stochmal Magdalenaprzedmioty zawodowe informatyczne
54.Symula Beatahistoria
55.Szczerba- Folfas Katarzynajęzyk angielski
56.Szwajca Tamarajęzyk angielski
57.Śliwa Annajęzyk angielski
58.Ślusarczyk Małgorzatahistoria
59.Tamborska Marlenajęzyk niemiecki
60.Tuchowski Bernardprzedmioty zawodowe informatyczne
61.Tylec Joannajęzyk polski
62.Tomicki Łukaszprzedmioty zawodowe informatyczne
i teleinformatyczne
63.Urbańska Małgorzataprzedmioty zawodowe informatyczne
64.Wawrzoła Sylwesterprzedmioty zawodowe informatyczne
65.Wilczkowska Małgorzatageografia, czytelnia
66.Winkler Joannamatematyka
67.Winkler Rafałprzedmioty zawodowe informatyczne
68.Wołonkiewicz MirosławWF
69.Zakrzewska Małgorzatabiblioteka
70.Żołądek Grażynabiblioteka