Kadra Nauczycielska

Dyrekcja

Dyrektor:

Tomasz Kozieł, nauczyciel języka polskiego

Zastępcy dyrektora:

Lucyna Nikodem, nauczycielka matematyki

Marlena Tamborska, nauczycielka języka niemieckiego

Kierownictwo

Kierownik praktycznej nauki zawodu:

Katarzyna Grimm, nauczycielka przedsiębiorczości

Kierownik pracowni informatycznych:

Rafał Winkler, nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Nauczyciele

L.p.Nazwisko i imięPrzedmiot
1.Arciszewski Arturprzedmioty zawodowe informatyczne
2.Bem Jarosławprzedmioty zawodowe informatyczne
3.Bogacz Ninaprzedsiębiorczość
4,Charabin Ewapedagog specjalny
5.Chmiel Wiolettajęzyk niemiecki
6.Dubik Annaprzedmioty zawodowe informatyczne
7.Dutkiewicz IwonaWF
8.Gałczyńska- Karasek Martajęzyk angielski
9.Ginter Annamatematyka
10.Grabda Agnieszkaprzedmioty zawodowe informatyczne
11.Grimm Katarzynaprzedsiębiorczość
12.Hipsz Jarosławprzedmioty zawodowe OZE
13.Jagiełło Hannaprzedmioty zawodowe informatyczne
14.Jakubczyk Monikareligia
15.Janaszek Piotrreligia
16.Jaszczyk AgnieszkaWF
17.Kaczmarczyk Monikainformatyka/ czytelnia
18.Klicka Irminiajęzyk polski, etyka
19.Kogut Michałprzedmioty zawodowe informatyczne
20.Kołodziejski Sławomirjęzyk niemiecki
21.Kosacka Magdalenabiologia, chemia
22.Kosmala Dorotapedagog
23.Kostucha MichałWF
24.Kowal Agnieszkajęzyk angielski
25.Kowalczyk Katarzynazajęcia rewalidacyjne
26.Kozieł Tomaszjęzyk polski
27.Kozłowska Martamatematyka
28.Kubasiewicz JolantaBHP, EDB
29.Lenart Agnieszkajęzyk angielski
30.Lis Izabelajęzyk polski
31.Ludwinek Aleksandrajęzyk angielski
32.Łachowska Klaudiabiologia
33.Łazarski Mariuszprzedmioty zawodowe informatyczne
34.Majer JacekWF
35.Matusiak Marekprzedmioty zawodowe OZE
i teleinformatyczne
36.Mazur Sebastianprzedmioty zawodowe informatyczne
37.Mądzik- Błosińska Ewafizyka
38.Misiowiec Grzegorzprzedmioty zawodowe OZE
39.Misiowiec Kingafizyka, chemia
40.Mierzwa MarekWF
41.Miszczyk Paulinajęzyk angielski
42.Mgłosiek Joannapsycholog
43.Mochocka Dorotamatematyka
44.Niekurzak Kamilprzedmioty zawodowe informatyczne
45.Nikodem Lucynamatematyka
46.Nikodem Mariuszprzedmioty zawodowe informatyczne
47.Orliński Arturprzedmioty zawodowe informatyczne
48.Papucki Sebastianprzedmioty zawodowe informatyczne
49.Paszek- Misztal Annajęzyk angielski
50.Raduszewski Marekjęzyk polski
51.Robak Agnieszkaprzedmioty zawodowe informatyczne
52.Rokosz Jarosławhistoria, filozofia, język polski
53.Ruszczak Ewajęzyk niemiecki
54.Rysińska Elżbietajęzyk niemiecki
55.Snoch TomaszWF
56.Stochmal Magdalenaprzedmioty zawodowe informatyczne
57.Symula Beatahistoria
58.Szczerba- Folfas Katarzynajęzyk angielski
59.Szwajca Tamarajęzyk angielski
60.Śliwa Annajęzyk angielski
61.Ślusarczyk Małgorzatahistoria
62.Tamborska Marlenajęzyk niemiecki
63.Tuchowski Bernardprzedmioty zawodowe informatyczne
64.Tylec Joannajęzyk polski
65.Tomicki Łukaszprzedmioty zawodowe informatyczne
i teleinformatyczne
66.Urbańska Małgorzataprzedmioty zawodowe informatyczne
67.Wawrzoła Sylwesterprzedmioty zawodowe informatyczne
68.Wilczkowska Małgorzatageografia, czytelnia
69.Winkler Joannamatematyka
70.Winkler Rafałprzedmioty zawodowe informatyczne
71.Wołonkiewicz MirosławWF
72.Zakrzewska Małgorzatabiblioteka
73.Żołądek Grażynabiblioteka