Rekrutacja do Technikum nr 7

ZWIEDZANIE SZKOŁY

Serdecznie zapraszamy wszystkich Ósmoklasistów do odwiedzenia naszej Szkoły w wybranym przez Was terminie. Zobaczycie, jak wygląda codzienność w ZSI, bo właśnie z takich typowych dni będzie się składać kilka Waszych kolejnych lat. Tu zawsze znajdą się chętni, by Was oprowadzić i opowiedzieć o szkole. Zapraszamy zarówno grupy szkolne, jak i osoby indywidualne.
Termin wizyty można zarezerwować poprzez formularz rejestracyjny:
https://forms.gle/ep3pDDEchTcNY3dt8.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025.

Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025 :

Zarzadzenie-nr-7.2024-w-sprawie-ustalenia-terminow-przeprowadzania-postepowania-rekrutacyjnego-postepowania-uzupelniajacego-a-takze-skladania-dokumentow-do-klas-pierwszych

Rekrutacja odbywać się będzie poprzez system Asseco-Omikron.

1. Informacja dla uczniów i ich rodziców na temat oferty edukacyjnej szkoły oraz terminarz rekrutacji

2.Regulamin rekrutacji do klas pierwszych Technikum nr 7 w Kielcach_2024_25

3.Informacje o naborze dla kandydatów:

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Poz. 1120 § 74 z dnia 7 czerwca 2023 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków, od dnia 13.07.2024 r. legitymacje będą wydawane tylko w formie elektronicznej e-Legitymacje i dlatego po przyjęciu do szkoły  należy dostarczyć jedno zdjęcie kolorowe o wymiarach 35mm x 45mm i w rozdzielczości 300 dpi na płycie CD/DVD podpisanej nazwiskiem i imieniem kandydata przyjętego do szkoły. Plik na płycie ma być nazwany numerem pesel kandydata. Drugie zdjęcie pozostaje bez zmian, w formie papierowej.