Uroczyste zakończenie roku klas czwartych

Dziś odbyło się zakończenie roku szkolnego klas czwartych. Uroczystość rozpoczął pan dyrektor, Tomasz Kozieł, który w swoim przemówieniu wspomniał ważne wydarzenia w historii naszej Szkoły, których świadkami byli obecni czwartoklasiści. Myślami przenieśliśmy się do naszej dawnej siedziby przy ul. Hauke- Bosaka, wspominaliśmy 50- lecie szkoły i przeprowadzkę, w której pomagali ówcześni absolwenci klas pierwszych, którzy dziś kończą ZSI. Warto podkerślić, że niektórzy z nich razem z nami spędzili 7 lat, uczęszczając wcześniej do gimnazjum, kóre wchodziło w skład naszego zespołu szkół. Do tego grona należał m. in. Piotr Wieczorek, który z rąk pana dyrektora odebrał statuetkę „BOSAKA” dla najlepszego ucznia. Bohaterów dzisiejszego dnia było jednak więcej: każdy, komu udało się dotrzeć do końca tej pięknej podróży odbierał z rąk dyrekcji nie tylko świadectwo, ale i gratulacje. Reprezentując społeczność uczniów Technikum nr 7, starszych kolegów pożegnały Wiktoria Brzozowska i Dominika Surma. W imieniu maturzystów przemawiał Piotr Wieczorek, który podziękował dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie spędzone 4 lata. Tradycyjnie, zostały również rozdane specjalne nagrody- „hauki”, dla tych, którzy w naszych kronikach zapisali się w sposób niestandardowy, a ich poczynania będziemy jeszcze długo wspominać w formie szkolnych anegdot. Uroczystość zakończyło wykonanie wspólnych pamiątkowych zdjęć. Uroczystość poprawadzili trzecioklasiści: Jakub Wittych i Tomasz Janus, a nagłośnieniem i oprawą muzyczną zajął się szkolny radiowęzeł „Switch”.