Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Zespołu Szkół Informatycznych

Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Zespołu Szkół Informatycznych

Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn.

I grupa

Mecz Wynik Sędzia Strzelcy goli
4CT-1ABT 5:1 M. Mierzwa Wicha 2, Bielecki 2, Dudek 1. – Błoński 1
2CT- 1ABT 1:2 G. Pyzowski Bryk 1 – Tracz 1, Snopek 1
2CT- 4CT 2:5 G. Pyzowski Stawecki 1, Wiech 1 –Dudek 3, Barańczyk 1, Orkisz 1
4CT-3ET 5:0 G. Pyzowski Dudek 3, Giemza 1, Barańczyk 1
3ET-1ABT 4:7 M. Wołonkiewicz Farys 2, Jamróz 1, Kasza 1 -Błoński 2, Snopek 2, Tracz 2, Grzegorczyk 1
3ET-2CT 3:0 M. Kostucha Farys 2, Siwonia 1.

 

4CT – awans

1ABT – awans

3ET i 2CT brak awansu

II grupa

Mecz Wynik Sędzia Strzelcy goli
2FT-2ET 2:1 M. Kostucha Piróg 1, Chatys 1 – Idzik
2FT-1ET 10:0 M. Mierzwa Chatys 4, Tarapata 3, Barchan 2, Syska 1.
4ABT-2ET 7:2 M. Kostucha Januszek 3, Kopeć 2, Czerwiec 1, Kamiński 1- Idzik 1,Sapa1
4ABT-2FT 0:3 G. Pyzowski Piróg 1, Chatys 1, Syska 1.
4ABT-1ET 9:0 M. Kostucha Januszek 4, Sikora 2, Kopeć 2, Czerwiec 1.
1ET-2ET 0;6 M. Kostucha Sapa 4, Idzik 1, Banasik 1.

 

2FT – awans

4ABT – awans

2ET i 1ET nie awansowały

III grupa

Mecz Wynik Sędzia Strzelcy goli
3ABT-1CT 4:1 M. Mierzwa Bołba 4 – Podgórski 1.
3ABT-1FT 7:1 M. Wołonkiewicz Bołba 5, Czerwiak 1, Kropisz 1.
1CT-1FT 5:1 M. Mierzwa Skrzypczak 4, Adamczyk 1- Pasternak 1
2ABT-1CT 8:1 M. Mierzwa Iwański 4, Więcek 4 – Skrzypczak 1.
2ABT-3ABT 3:4 J. Majer Więcek 3 – Wójcik 2, Kropisz 1, Bołba 1.
1FT-2ABT 3:7 M. Kostucha Pasternak 3 – Więcek4, Dąbrowski 3.

 

3ABT – awans

2ABT – awans

1CT i 1FT nie awansowały

Do drugiej fazy rozgrywek awansowały dwa pierwsze zespoły z grup:

II faza grupowa

Grupa A

Mecz Wynik Sędzia Strzelcy goli
4ABT-1ABT 3:3 G. Pyzowski Januszek 2, samobój1 –Błoński 3.
2ABT-4ABT 6:4 G. Pyzowski Więcek 3, Dąbrowski 1, Iwański 1, Kosałka 1- Kopeć 2, Czerwiec 1, samobój 1.
1ABT-2ABT 0:1 M. Mierzwa Więcek 1.

Grupa B

Mecz Wynik Sędzia Strzelcy goli
3ABT-2FT 2:0 J. Majer Bołba 1, Czerwiak 1.
4CT- 2FT 3:0 G. Pyzowski Dudek 2, Wicha 1.
4CT-3ABT 1:4 G. Pyzowski Betka 1- Bołba 3, Czewiak 1.

 

Do półfinałów awansowały 4CT, 3ABT, 2ABT, 1ABT.

I półfinał:

3ABT-1ABT

4 : 3 (Czerwiak 2, Bołba 1, Wójcik 1-Błoński 2, samobój 1)

II półfinał

3 : 1 (Dudek 1, Orkisz 2- Młynarczyk 1)

Wkrótce mały i wilki finał