Wstępna informacja nt.: VII ŚWIATOWEGO DNIA TABLICZKI MNOŻENIA

29 września 2017 r. w naszej Szkole odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Sprawdzanie „tabliczkowej wiedzy” odbyło się podczas egzaminów pisemnych i ustnych.

Każdy kto zdał pomyślnie oba egzaminy otrzymuje CERTYFIKAT EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA, ocenę 5 z matematyki (z wagą 3) oraz 20 punktów dodatnich.

Miło nam poinformować, iż tytuł eksperta uzyskało w naszej Szkole  77 uczniów. Więcej szczegółów z całej akcji już wkrótce na naszej stronie www.zsi.kielce.pl oraz podczas audycji nadanej przez radiowęzeł SWITCH, już w najbliższy poniedziałek, 2 października br.

GRATULUJEMY!

Koordynator lokalny Marta Kozłowska oraz 10-osobowy zespół egzaminacyjny w składzie: Izabela Kępa (4E), Agnieszka Cernek (3AB), Agata Ola (3AB), Natalia Płocka (3AB), Wiktoria Zabiegaj (3AB), Magdalena Witwicka (3E), Julia Głuszek (1E), Julia Bagińska (1E), Klaudia Gola (1E), Wiktoria Stefańska (3a).