„III Mistrzostwa ZSI w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora” zakończone

Zakończył się turniej o miano najlepszej klasy w piłce nożnej w Zespole Szkół Informatycznych w Kielcach.

Najlepszą drużyną (już drugi raz z rzędu) została reprezentacja klasy 2Ct, która w finale po pasjonującym meczu pokonała klasę 4Ct 2:1. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków „maturzystów”, którzy kilkukrotnie nie wykorzystali wyśmienitych okazji do strzelenia gola. O tym, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, przekonaliśmy się już w pierwszej połowie, kiedy to Dudek zdobył bramkę dla klasy 2Ct wykorzystując zamieszanie pod bramką 4Ct po wykonywanym rzucie wolnym. Po chwili Giemza podwyższył na 2:0 po koronkowej akcji drugoklasistów i z takim wynikiem zawodnicy schodzili na przerwę. Po przerwie mecz stał się bardzo nerwowy, ale zawodnicy klasy 2Ct kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. W końcówce meczu Gąsior z klasy 4Ct zdobył bramkę kontaktową, jednak to było wszystko na co stać dziś było klasę 4Ct. Tak więc klasa 2Ct obroniła tytuł mistrzowski z zeszłego roku.

FINAŁ: 2CT – 4CT  2:1 (2:0) bramki: Dudek, Giemza (2ct) oraz Gąsior (4ct).

MISTRZ  ZSI KIELCE W PIŁCE NOŻNEJ KLASA 2Ct: Betka, Dudek, Bielecki, Giemza, Wicha, Kowalski, Latosiński, Orkisz, Hurlak.

 

« 1 z 2 »