Ślubowanie klas pierwszych

Wierni naszej szkolnej tradycji, 13 października podczas uroczystego ślubowania, oficjalnie przyjęliśmy do naszej społeczności uczniów klas pierwszych.

Pan dyrektor, Tomasz Kozieł, w swoim przemówieniu podkreślił wagę tego wydarzenia powołując się na analogię do pasowania na rycerza. Wspomniał o tym, jak ważne, nawet w dzisiejszych czasach, pozostają rycerskie wartości, takie jak wierość, honor czy roztropność.

Przewodniczący Samorządu uczniowskiego, Damian Kurtyka, zapewnił młodszych kolegów, że zawsze mogą liczyć na pomoc tych, którzy już kilka lat spędzili w murach naszej Szkoły.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawicieli firm współpracujących ze szkołą: p. Michał Matejko (SILEVIS Software), p. Łukasz Dziedzic (Eko Energia), p. Paweł Bąk (I- TEL) oraz p. Albert Ksel (Axel Media). Dzięki temu mieliśmy okazję wyrazić swoją wdzięczność za okazywane wsparcie i życzliwość, czego wyrazem były wręczone przez pana dyrektora podziękowania.

Po części oficjalnej wysłuchaliśmy utworów przygotowanych przez chór złożony z uczniów i nauczycieli.

Oczywiście nie mogło również zabraknąć gwiezdnego akcentu: chętni oficjalnie dokonali przejścia na właściwą stronę mocy przy użyciu miecza świetlnego i pluszowego mistrza Yody.

Nagłośnienie i oprawę muzyczną zapewnił szkolny radiowęzeł SWITCH.