Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

1 września rozpoczeliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Klasy 2-4 spotkały się w salach z wychowawcami. Gwar na korytarzach pokazywał, jak bardzo wszyscy się za sobą stęsknili. Na sali gimnastyczniej zaś oficjalnie powitaliśmy najmłodszych uczniów tworzących naszą społeczność ZSI. Pomimo chłodnego, deszczowego dnia, wszyscy starali się, by dało odczuć sie ciepłą atmosferę naszej Szkoły: pan Dyrektor, Tomasz Kozieł, podkreślał wagę wzajemnych relacji, przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego, Natalia Wypych, zapewniała o gotowości do wsparcia młodszych kolegów, a uczniowie klasy 3Ag przygotowali dla Pierwszoklasistów muzyczną niespodziankę.Mamy nadzieję, że przez kolejne 10 miesięcy bedziemy mogli w pełni nacieszyć się naszą nową siedzibą, ucząc się stacjonarnie. Wszystkim życzymy, by był to udany, inspirujący rok 🙂 .

#TeamZSI💪