Pierwsze kroki

W dniu 8 września 2017 r. odbyła się impreza integracyjna „Pierwsze kroki” dla nowych uczniów naszej Szkoły.

Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami uczestniczyli w rajdzie zakończonym „Turniejem klas”. Konkurencjom, które przygotował dla młodszych kolegów Samorząd Uczniowski, towarzyszyło dużo emocji i śmiechu. Klasy prezentowały swój okrzyk, taniec, sporządzały portret wychowawcy. Dokonania te oceniało jury. Najwięcej punktów zdobyła klasa 1CT i jako zwycięzca została nagrodzona słodkim upominkiem. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Po wysiłku związanym z turniejem można było posilić się kiełbaską upieczoną na ognisku i zagrać w piłkę. Piękna, słoneczna pogoda i świetna zabawa sprawiły, że ten dzień na pewno będzie przez wielu zaliczany do najmilszych szkolnych wspomnień.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

« z 5 »