„Kiermasz słodkości” na rehabilitację Norberta

We wtorek (20.12.2016 r.) na parterze naszej Szkoły odbędzie się „Kiermasz słodkości”, z którego dochód w całości przekażemy na rehabilitację Norberta.

Osoby, które chcą przynieść ciasto, zgłaszają się z nim we wtorek rano do p. Marleny Tamborskiej.

Równocześnie licytowana będzie piłka z podpisami piłkarzy Korony Kielce (cena wywoławcza 50 zł)

Norbert od lat jest stałym klubowiczem Wolnej Strefy Naruszewicza. Uczestniczył w rozgrywkach Ligi Wolnych Stref. Sport zawsze był mu bardzo bliski, grał również w koszykówkę, czy ping-ponga. Jest wesołym i sympatycznym młodzieńcem, o nieprzeciętnym wzroście powyżej 190,  który dzielnie walczy wraz z całą rodziną o powrót do normalnego życia.

Norbert doznał wieloodłamowego złamania kręgów szyjnych oraz stłuczenia rdzenia kręgowego po nieszczęśliwym wypadku, który miał miejsce w pierwszym dniu wakacji. Przeszedł już kilka skomplikowanych operacji, długo zmagał się z wieloma komplikacjami,  ale nadal jest szansa, że może powrócić do pełnej sprawności ruchowej, pomimo pierwotnego porażenia koniczyn górnych i dolnych. Rehabilitacja oraz cały proces powrotu do zdrowia są bardzo wymagające, intensywne, długotrwałe oraz kosztowne.

Pomóżmy mu stanąć na własne nogi.