Uczniowie Informatyka na spotkaniu z Prezydentem Kielc Wojciechem Lubawskim

12 kwietnia 2016 uczniowie Informatyka udali się na spotkanie z Panem Prezydentem Miasta – Wojciechem Lubawskim.

Spotkanie odbyło się w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach, brali w nim udział przedstawiciele szkół średnich. Nasza szkoła rozmawiała z Panem Prezydentem jako ostatnia. Pan Prezydent odpowiedział na wszystkie nasze pytania, min. Czy powstanie więcej ścieżek rowerowych, jaki jest jego ulubiony film i czy jest on romantykiem, który kupuje żonie kwiaty bez okazji. Dodatkowo udało się nam namówić Pana Prezydenta do tego by opowiedział swój ulubiony dowcip.

Było naprawdę zabawnie! … Do zobaczenia już za rok!

Uczniowie, którzy tego dnia reprezentowali NASZĄ SZKOŁĘ to:
Agata Jaszewska z klasy 4At
Jakub Bieniek z klasy 2 AB
Krzysztof Pawłowski z klasy 2Dt.

20160412_184015