Dzień otwarty w Informatyku

16 kwietnia  odbył się w naszej szkole  dzień otwarty dla kandydatów do Informatyka.

Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą naszej szkoły oraz zwiedzić każdy jej zakątek. Ponadto mogli uczestniczyć w nie jednej atrakcji zorganizowanej z tej okazji np. zagrać w badmintona z świętokrzyskim kuratorem oświaty Kazimierzem Mądzikiem, zrealizować kilka eksperymentów, obejrzeć sale komputerowe, zapoznać się ze specjalistycznymi  urządzaniami z dziedzin teleinformatyki czy odnawialnych źródeł energii.

Jeśli nie mogłeś uczestniczyć w dniu otwartym, ale jesteś zainteresowany wyborem naszej szkoły to zapraszamy do odwiedzin w każdy dzień nauki. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej szkoły.

Już dziś wybierz  jeden z przyszłościowych zawodów:
– technik informatyk
– technik teleinformatyk
– technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Czekamy właśnie na Ciebie.

Zachęcamy również do zajrzenia na stronę Radia Kielce
http://www.radio.kielce.pl/pl/post-41669