Sportowe Mistrzostwa ZSI

W dn. 18.XII.2015r odbyły się Mistrzostwa Szkoły w wyciskaniu sztangi leżąc oraz Mistrzostwa ZSI w Tenisie Stołowym w grze pojedynczej.

Do zawodów w wyciskaniu sztangi zgłosiło się 12-stu uczniów naszej szkoły. Startujący mieli cztery próby, które miały wyłonić najsilniejszego zawodnika. Pierwsze miejsce zajął Kamil Krawczyk z 2ET (aktualny Mistrz Kielc w wyciskaniu) z wynikiem 140 kg 88,130 punktów Wilks;a, drugie miejsce przypadło Jakubowi Daszucie z 3BT z wynikiem 120 kg 71,976 punktów Wilks;a, a trzeci był Mateusz Mochocki z 3DT z wynikiem 90 kg 69,147 punktów Wilks;a.

Do zawodów w tenisie stołowym zgłosiła się rekordowa ilość zawodników bo aż 30-stu, jedyną reprezentantką żeńskiego tenisa była Justyna Grzelec z klasy 3CT. Turniej rozgrywany był systemem rosyjskim, odbyło się 64 pojedynczych gier. Mistrzem Szkoły został Karol Guzy z 1AB, wicemistrzem Sebastian Tomaszkiewicz z 2AB, a trzecie miejsce zajął Dawid Stępień z klasy 2DT. Zawody miały na celu propagowania tenisa stołowego jak również wyłonić najlepszego zawodnika.