Impreza integracyjna „Pierwsze kroki”

2 września odbyła się impreza integracyjna „Pierwsze kroki” dla uczniów, którzy dopiero co dołączyli do naszej Społeczności, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W tym roku miała charakter gry miejskiej, dzięki czemu uczniowie mieli okazję nie tylko poznać wychowawców i siebie nawzajem, ale również docenić walory Miasto Kielce. Klasy odwiedzały poszczególne stacje, by wykonać przygotowane dla nich zadania wymagające wspólpracy i dużej dawki poczucia humoru. Przepiękna pogoda, dobra zabawa, świetni ludzie… Czego chcieć więcej? Tę imprezę zdecydowanie zaliczamy do udanych!

Wiecej zdjęć z „Pierwszych kroków” można zobaczyć w naszym facebookowym albumie:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=446050470891091&set=pcb.446054174224054

#TeamZSI #TylkoInformatyk #integracja #kielce #miastokiekce