Konkurs „Kielce elektromobilne – wobec tego jakie? ”

KONKURS „KIELCE ELEKTROMOBILNE – WOBEC TEGO JAKIE? ” Przedmiotem konkursu jest wykonanie według własnego pomysłu projektu kolorowanki dla małych dzieci. Musi ona składać się z jednej zamkniętej historii i przedstawiać własne wyobrażenia i skojarzenia związane z pojęciem elektromobilności, pochodzące z obserwacji, doświadczeń lub informacji przekazanych przez nauczycieli, rodziców itd. Pojęcie elektromobilności związane jest z zastępowaniem pojazdów z silnikami spalinowymi pojazdami wyposażonymi w silniki elektryczne. Dotyczy to zarówno transportu indywidualnego (rowery, samochody, skutery), jak i zbiorowego (autobusy, trolejbusy). Kolorowanka ma być wykonana na białym papierze, czarnym tuszem/mazakiem/kredką/grafiką komputerową(rysunek konturowy), który będzie można dowolnie pokolorować. Praca musi być wykonana na stronach formatu A4 (format 210×297) i musi składać się z nie mniej niż 6 stron. Prace mogą być indywidualne lub zbiorowe – max 3 osoby. Każda praca musi być opatrzona metryczką, zawierającą: 1) tytuł pracy, 2) imię i nazwisko, wiek, klasę (w przypadku uczniów placówek szkolnych), 3) nazwę i adres placówki (w przypadku uczniów placówek szkolnych), 4) imię i nazwisko nauczyciela, opiekuna, rodzica, pod kierunkiem którego praca powstała. Ostateczny termin wykonania pracy: 28 kwietnia 2022 Prace konkursowe przyjmują: Pani Małgorzata Wilczkowska i Pani Magdalena Kosacka Szczegóły konkursu dostępne są pod linkiem: http://www.kielce.eu/ W konkursie można wygrać atrakcyjne nagrody sponsorowane przez organizatora konkursu: Urząd Miasta Kielce – Wydział Gospodarki Komunalnej i Środowiska.