Wycieczka klas 4ET, 3Bg i 3Eg

„Oprócz błękitnego nieba

nic nam dzisiaj nie potrzeba…”

W dniach 18-20 października uczniowie klas 3Bg, 3Eg oraz 4ET odwiedzili malownicze Tatry i Pieniny. Pierwszego dnia wycieczki Gubałówka spowita była mgłami. Drugi dzień  powitał nas piękną aurą, wyruszyliśmy więc w Dolinę Chochołowską. Słoneczna pogoda i barwy złotej polskiej jesieni sprawiły, że aż chciało się zawołać: ” Chwilo trwaj! Jesteś piękna!”. Pozytywne nastroje towarzyszyły tego dnia wszystkim. Wieczór integracji klas z inicjatywy niespożytego w pomysły pana Marka Matusiaka na długo zostanie nam w pamięci. Podobnie jak konkursowy, zwycięski wierszyk klasy 4ET:

„18 osób w czteroosobowym jacuzzi!

Tylko nauczycielom chyba noc się dłuży…

Kolega o 1. w nocy pije kawę,

a właściciele z niecierpliwością czekają na odprawę.

W Dolinie Chochołowskiej są widoki boskie,

a Dawid P. w pokoju trzyma orzechy włoskie.

Za dużo już nie pamiętamy,

ale pensjonat „Tośki 2” nieraz powspominamy! „

Trzeciego dnia wyprawy skorzystaliśmy z atrakcji Aqua Parku w Zakopanem, wjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym na Wielką Krokiew, odwiedziliśmy też zamek w Czorsztynie. Najwytrwalsi piechurzy pomaszerowali przez Wąwóz Homole. Aż żal było wyjeżdżać…

Góry skąpane w słońcu, znakomite humory, integracja klas na medal- TO BYŁA NIEZAPOMNIANA WYCIECZKA!