Dzień Sportu 2021

18 czerwca odbył się w naszej Szkole zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i nauczycieli WF-u Dzień Sportu. Reprezentcje klas zmierzyły się w kategoriach: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, przeciąganie liny. Można było tez pograć w bilard i szachy. Przed rozpoczęciem gry prowadząca, pani Agnieszka Jaszczyk, przeprowadziła rozgrzewkę dla zawodników, która nie tylko pozytywnie wpłynęła na kondycję fizyczną, ale również obudziła we wszystkich sportowego ducha. Dopingowane przez kolegów z klasy drużyny dzielnie walczyły, pomimo bardzo gorącego dnia. Dochodziło do sytuacji wymagajacych zdarcia kolan, ale czego nie robi się, dla wygranej 😉 ? Zwyciezcy w poszczególnych dyscyplinach odebrali pamiątkowe dyplomy i gratulacje w postaci „żółwików” 🙂 . Świetnie się bawiliśmy, niech żałuje, kto nie był 🙂 !

#TeamZSI💪#TylkoInformatyk