Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji zapraszamy Was do skorzystania z naszej wirtualnej tablicy. Chcesz kogoś pozdrowić, komuś podziękować? Może podzielić się miłymi wspomnieniami związanymi ze swoją klasą czy kolegami ze szkoły? A może znasz ciekawą, budującą sentencję dotyczącą życzliwości? Umieść wpis na naszym padlecie. Na pewno będzie to miła niespodzianka, która wywoła uśmiech, a ściana wypełniona pozytywnymi wpisami pomoże nam wszystkim przetrwać czas izolacji. Możecie umieszczać wpisy, zdjęcia, krótkie filmy używając przycisku „+” na dole po prawej stronie. Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis zostanie dodany (anonimowo dla użytkowników, którzy nie są zalogowani) .Serdecznie zapraszamy do zabawy!

#TeamZSI💪

https://padlet.com/annalauraginter/v4cul4s8afuaz99f