Pierwsze Kroki 2020

12 września był dniem integracji klas pierwszych. Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego tradycyjne „Pierwsze kroki” zastąpiła gra terenowa. Każda z klas wyposażona w mapę z zaznaczonymi stanowiskami miała do wykonania różne zadania. Co prawda w tym roku żywy napis „ZSI” utworzony z uczniów leżących na trawie został zastąpiony napisem z darów natury znalezionych w lesie, niektóre konkurencje zmieniły formę na bezkontaktową, a każde stanowisko było uzbrojone w płyn dezynfekcyjny, ale wydarzeniu niezmiennie towarzyszył wesoły nastrój, dobra energia i sprzyjająca aura. Udało się nawet przeprowadzić konkurencję, która co roku budziła najwięcej emocji, czyli rysowanie portretów wychowawców. Najwięcej punktów zdobyła klasa 1P i, jak na programistów przystało, jako jedyna zdołała rozwiązać łamigłówkę logiczną. Mamy nadzieję, że nasi nowi koledzy dobrze zaklimatyzują się w naszej Szkole i z dumą będą wraz z nami tworzyć #TeamZSI💪