Powodzenia Team ZSI

Pożegnanie klas czwartych

Drodzy Uczniowie klas czwartych!

Dziś oficjalnie kończy się nasza wspólna, czteroletnia droga. Dla Was to czas wkraczania w dorosłość, kształtowania własnej tożsamości, nawiązywania najtrwalszych przyjaźni i najpiękniejszych przeżyć. Dla nas- obchody 50- lecia i przenosiny do nowego budynku, w których tak bardzo nam pomagaliście. Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten moment: bez gwaru, bez waszego śmiechu, bez tych chochlików w oczach niektórych, ale teraz wspominamy te wszystkie wspólnie przeżyte chwile i mamy nadzieję, że w Waszych myślach również przeważają te dobre. Dziękujemy Wam za wszelką pomoc, inspirację, za to że to Wy stworzyliście w naszej Szkole tak świetną, przyjazną atmosferę. Nie żegnamy się, nie chcemy. Wiecie, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie, a kiedy nadejdzie lepszy czas, odwiedzać nas na Warszawskiej, gdzie zawsze Was ciepło przyjmiemy.

Z całego serca życzymy Wam powodzenia!

Super było tworzyć razem #TeamZSI