Studniówka 2020

W sobotę, 11 stycznia, w hotelu „Dyminy” odbyła się Studniówka Zespołu Szkół Informatycznych w Kielcach. Pan dyrektor, Tomasz Kozieł, w swym przemówieniu podkreślił wagę tego wieczoru oraz przypomniał zebranym warunki związane z tym wydarzeniem, które należy spełnić, by dobrze zdać maturę. Po życzeniach dobrej zabawy padło tradycyjne: „Poloneza czas zacząć!” i klasa 4AB w takt utworu Wojciecha Kilara uroczyście rozpoczęła swój pierwszy „dorosły” bal. Świetna atmosfera umiejętnie rozgrzewana przez DJ przy pomocy gorących rytmów nie opuszczała przyszłych maturzystów. Bardzo dobra na co dzień współpraca uczniów, nauczycieli i rodziców uwidaczniała się również na parkiecie, gdzie wszyscy wspólnie rewelacyjnie bawili się do białego rana. Podobno: „jaka studniówka, taka matura”, więc możemy mieć nadzieję, że tegorocznym czwartoklasistom uda się powtórzyć ubiegłoroczny sukces swoich starszych kolegów.