Wprowadzenie do Cyberbezpieczeństwa

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w darmowym kursie dostępnym w języku polskim nt. „Wprowadzenie do Cyberbezpieczeństwa”. Kurs jest realizowany w ramach Akademii Cisco działającej w naszej szkole. Kurs obejmuje 15 godzin i jest dostępny bezpłatnie dla KAŻDEGO.

Stanowi świetny wstęp do tematu cyberbezpieczeństwa, tak istotnego nie tylko dla specjalistów pracujących w obszarze IT, ale w zasadzie dla każdej osoby stykającej się ze światem cyfrowym.

Kurs jest także doskonałym wstępem do kolejnych, bardziej zaawansowanych szkoleń oferowanych w programie Cisco NetAcad.
Kurs oferowany jest w trybie do samodzielnej nauki oraz samodzielnej rejestracji (self-enroll). Aby zapisać się do kursu wystarczy wejść na stronę https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-940538

W przypadku pytań lub niejasności więcej informacji udziela Sebastian Mazur.