Podpisanie porozumienia o współpracy z firmami Altar oraz Transition Technologies PSC

11 października zostało podpisane porozumienie między Zespołem Szkół Informatycznych a firmami Altar i Transition Technologies PSC, którego celem jest objęcie patronatu nad klasami o profilu technik programista. Dzięki tej umowie nasi uczniowie będą mogli brać udział w warsztatach prowadzonych przez pracowników obu firm, odbywać u naszych partnerów staże i praktyki oraz poznawać specyfikę pracy programisty. Firmy postanowiły też ufundować nagrodę dla ucznia ZSI, który zdobędzie największą liczbę punktów w Świętokrzyskim Teście z Informatyki.
Mamy nadzieję, iż współpraca będzie owocna, a dzięki wsparciu tak prężnie działających firm programistycznych nasi uczniowie zdobędą nowe kompetencje i doświadczenie.