Rozpoczęcie remontu nowej siedziby Szkoły

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w poniedziałek rozpoczął się remont nowej siedziby naszej Szkoły przy ul. Warszawskiej 96. Od września będziemy uczyć się w całkowicie odnowionym budynku, dużo większym od dotychczasowego, wyposażonym w nowoczesną sieć teleinformatyczną. Zwiększeniu ulegnie również liczba sal informatycznych, dzięki czemu lekcje będą mogły kończyć się wcześniej. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w centrum miasta oraz możliwość dojazdu liniami autobusowymi o dużej częstotliwości kursów. Uwagę zwraca również otoczenie budynku – wiosną będzie można korzystać z zieleni i boisk.
Lepsze warunki lokalowe pozwalają na otworzenie nowych kierunków: technik programista oraz technik urządzeń dźwigowych, w których będzie można u nas się kształcić od września.