„Tej nocy nigdy nie zapomnę, aż szkoda że to tylko jeden taki dzień w życiu…” czyli Studniówka 2019

12 stycznia b. r. w Hotelu Dyminy odbyła się Studniówka Zespołu Szkół Informatycznych w Kielcach. Punktualnie o 20: 00 zebranych przywitała p. Edyta Duda, reprezentująca Radę Rodziców, by następnie przekazać głos p. Dyrektorowi, Tomaszowi Koziełowi, który w swoim przemówieniu zachęcał, by na ten jeden wieczór zapomnieć o tym, co czeka czwartoklasistów w maju i dobrze się bawić, bo, jak mówi przysłowie, „jaka studniówka, taka matura”, po czym rozpoczął bal tradycyjnym polonezem. Każda klasa zaprezentowała inny układ. Po wykonaniu pamiątkowych  zdjęć klasowych, parkiet zawirował kolorami sukienek i rozpoczęła się swoista gorączka sobotniej nocy. Prowadzący urozmaicali imprezę animacjami i zabawami, dzięki czemu czas mijał bardzo szybko. Wszystkim dopisywały świetne humory i ciężko było znaleźć twarz, której by nie rozpromieniał uśmiech.

To był bardzo udany, pierwszy „dorosły” bal, co cieszy nas tym bardziej, że, jeśli wierzyć przysłowiu, wróży bardzo wysokie noty na świadectwie dojrzałości 🙂 .