„Pierwsze kroki” 2018

7 września b. r. odbyła się impreza integracyjna „Pierwsze kroki”. Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami uczestniczyli w rajdzie zapoznawczym, by po dotarciu na stadion wziąć udział w „Turnieju klas” zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Cóż to była za rywalizacja! Jury i obserwatorzy byli pod wrażeniem kreatywności uczestników, której wyrazem były ułożone okrzyki powitalne (z odniesieniem do jubileuszu pięćdziesięciolecia Szkoły) i wykonane portrety wychowawców. Również układy choreograficzne zaprezentowane w konkurencji „Taniec” pokazywały, jak dużo zaangażowania i energii wszyscy poświęcili, by wypaść jak najlepiej. Zwyciężyła klasa 1FT, drugie miejsce zdobyła 1DT, a za nią uplasowała się 1CT. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a pierwsze trzy miejsca nagrodziliśmy słodkimi upominkami. Gdy emocje już opadły można było zregenerować siły posilając się kiełbaskami upieczonymi na ognisku. Piękna, wprost letnia pogoda oraz gorąca atmosfera sprawiły, że wszystkie twarze rozpromieniał uśmiech. Oprawę muzyczną gwarantującą dobry nastrój zapewnił nasz szkolny radiowęzeł SWITCH. Mamy nadzieję, że dla wszystkich będzie to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci i pokazuje, że warto było dołączyć do społeczności ZSI.
Dziękujemy za wspólną zabawę!