Hackathon – podsumowanie zmagań

Miło nam poinformować, iż zespół w składzie: Jakub Biesiada, Szymon Nowicki i Damian Brejdak (wszyscy z 2DT) zdobył wyróżnienie podczas maratonu programistycznego Hackathon, który odbywał się w dniach 15-16 czerwca b. r. w Targach Kielce. Chłopcy stworzyli aplikację webową BookShelf w Pythonie i JavaScript, która umożliwiała wypożyczanie książek między mieszkańcami Kielc. Pozwalała na wyszukiwanie po bibliotekach i książkach od użytkowników, rezerwację książek, jak również zgłaszanie zapotrzebowania na książkę.

Doceniony został również uczeń naszego gimnazjum, Piotr Wieczorek. Otrzymał dyplom dla najmłodszego uczestnika imprezy. Warto podkreślić, że Hackathon skupiał najlepszych młodych programistów z województwa i Piotr z powodzeniem dotrzymywał im kroku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
TeamZSI💪

Zdjęcia pochodzą ze strony Urzędu Miasta Kielce.