Turniej Wiedza i Sport w Informatyku

W środę, 30 maja bieżącego roku, na boisku Zespołu Szkół Informatycznych w Kielcach odbył się nasz coroczny Turniej Wiedzy i Sportu. W tym roku postawiliśmy na następujące konkurencje:
-rzut woreczkiem lub ringo do celu,
-układanie puzzli na czas,
-żonglowanie stopami,
-wyścig w workach na czas,
-wiódł ślepy kulawego
-oraz wiele quizów tematycznych opartych na wiedzy przedmiotowej z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, matematyki, historii, biologii oraz wiedzy (tele)informatycznej.

W konkurencjach brali udział wszyscy uczniowie naszego Gimnazjum i Technikum, a kolejne klasy zaciekle rywalizowały o zwycięstwo. Jedne radziły sobie lepiej w konkurencjach sportowych, inne w tych związanych z prezentacją wiedzy.
Bezapelacyjnymi zwycięzcami naszego Turnieju okazali się uczniowie klasy 1ET, II miejsce wywalczyła klasa 3CT. poza tym jury przyznało trzy III miejsca ex aequo – klasie 1 CT, 2 AB oraz 3ET. Zwycięzcy obdarowani zostali słodkościami.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom naszego corocznego Turnieju serdecznie gratulujemy!

« 1 z 2 »