Dni Otwarte

11 i 12 maja b. r. w Informatyku odbywały się Dni Otwarte, podczas których gimnazjaliści mieli okazję poznać naszą Szkołę. Oglądali sale lekcyjne, sprzęt, rozmawiali z nauczycielami i brali udział w pokazach. Tajemnice ZSI ukazywali im starsi koledzy, którzy już należą do naszej społeczności. Na gości czekało wiele atrakcji, m. in. turniej gier retro, pokaz sprzętu teleinformatycznego, pokaz montażu zestawu komputerowego, paneli fotowoltaicznych czy lutowania rur PP. Szczególną ciekawość wzbudzał zaparkowany przed szkołą samochód wyposażony w ogromną antenę, sięgającą drugiego piętra- mobilne laboratorium Urzędu Komunikacji Elektronicznej, w którym można było obejrzeć sprzęt do pomiarów telekomunikacyjnych. Pierwszego dnia frekwencja wśród zwiedzających przerosła nasze oczekiwania, co nas niezmiernie ucieszyło. Całą szkołę przepełniał gwar i gorąca atmosfera. Sobota była nieco spokojniejsza. Dzięki temu wszyscy mogli dokładnie obejrzeć każdy zakamarek naszej Szkoły, był czas na to, by dłużej porozmawiać i lepiej się poznać.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu w murach naszego Technikum!