Koncert charytatywny „Dzień w kratkę” dla Amelki

6 kwietnia odbył się w Naszej szkole, już po raz trzynasty, koncert charytatywny „Kolorowy Dzień”. W tym roku motywem przewodnim była kratka. Impreza dedykowana była Amelce Gajęckiej dotkniętej zespołem nerczycowym typu fińskiego. Ta trzynasta edycja była wyjątkowa, gdyż mała bohaterka była tu razem z nami. Skradła nasze serca, a wystąpienie mamy Amelki, wzruszenie w jej głosie, wszystkich głęboko poruszyło. Na scenie mogliśmy oglądać występy następujących artystów: Basi Winkler, Laury Olchawy, Karoliny Pękalskiej, zespołu „John with carpet” oraz niekwestionowanej gwiazdy- naszego szkolnego „The Teachers”, który swoją interpretacją hitu „Miłość w Zakopanem” porwał wszystkich do zabawy. Uczniowie mogli również wysłuchać wystąpienia chóru złożonego z nauczycieli i razem z nimi śpiewać ulubione piosenki. „Kolorowy dzień” to wyjątkowa impreza, która pokazuje, jak można pomagać innym jednocześnie dobrze się bawiąc. Mamy nadzieję, że pieniądze zebrane podczas koncertu pomogą Amelce w rehabilitacji i powrocie do zdrowia.