ZSI charytatywnie dla Janka!

Serdecznie zapraszamy na charytatywny turniej gry w League of Legends! Odbędzie się on już 23 marca o godz 20.00 w Zespole
Szkół Informatycznych w Kielcach i tym razem potrwa całą noc- aż do godziny piątej nad ranem. Aby wziąć udział w wydarzeniu
prosimy drużyny o zgłoszenie się do dnia 20 marca do administratorów grupy na facebooku „ZSI.Kielce – Turniej League of Legends” w celu otrzymania kodu turniejowego.
Swoim uczestnictwem nie tylko masz okazję ma zgarnięcie atrakcyjnych nagród, ale także pomożesz w leczeniu Janka.
Przeszedł on łącznie 8 operacji główki, z czego najpoważniejszą z nich było usunięcie guza mózgu. Po tej operacji Jasio nie chodzi.
Ma porażenie prawostronne ciała. Jego oko zostało zoperowane jednak się nie zamyka i jest nieruchome.
Podczas operacji doszło do uszkodzenia móżdżku w którym znajduje się ośrodek równowagi
co powoduje, ma problem z jej utrzymaniem. Comiesięczne leki, rehabilitacja i dieta stanowią dla ogromne wyzwanie finansowe dla jego rodziny.
Z tego powodu koszt eventu to 15 zł od osoby (75 zł od drużyny). Cała uzbierana kwota zostanie przekazana na jego leczenie.
Jako, że turniej potrwa całą noc, polecamy zabranie ze sobą np. laptopów które pozwolą na obejrzenie filmu w wolnym czasie. Udostępniona zostanie sala na śpiwory, gdzie uczestnicy będą mogli noclegować.
Zachęcamy także do przyniesienia ze sobą jedzenia takiego jak ciasta czy sałatki – za przykazanie ich można dostać aż 50 punktów dodatnich.
Zapraszamy do wzięcia udziału .