Zwycięstwo Damiana Hrabąszcza w Świętokrzyskim Teście z Informatyki

Miło nam poinformować, że uczeń naszej Szkoły, Damian Hrabąszcz z klasy 3DT, został zwycięzcą Świętokrzyskiego Testu z Informatyki w kategorii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się 14 marca na Politechnice Świętokrzyskiej. Test zawierał 45 pytań, które dotyczyły eksploatacji komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, sieci komputerowych i zarządzania nimi, użytkowania pakietu biurowego oraz programowania, a także tworzenia i administrowania stron internetowych. Konkurs był organizowany przez Politechnikę Świętokrzyską i Kielecki Park Technologiczny przy udziale firm Transition Technologies PSC i Altar, wzięło w nim udział 140 osób.  Odbywał się pod honorowym patronatem wojewody świętokrzyskiego, prezydenta Kielc i świętokrzyskiego kuratora oświaty.

Serdecznie gratulujemy!