„ITlaunchBox”- platforma mentoringowa

8 lutego b. r. uczniowie klasy 3AT wzięli udział w wydarzeniu upowszechniającym drugą część projektu „ITlaunchBox” realizowanego przez Kielecki Park Technologiczny. Jest to platforma mentoringowa online, która ma na celu wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich kariery w branży IT i umożliwia nawiązywanie kontaktów z liderami biznesu z tego obszaru. Uczniowie, którzy już ukończyli kursy z zakresu HTML, CSS, Java Script, algorytmów oraz umiejętności miękkich oferowane w pierwszej części projektu, zostali zapoznani z ideą mentoringu oraz działaniem platformy i zasadami udziału w projekcie. Poznali również osoby, które zgodziły się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc młodym ludziom stawiać pierwsze kroki w biznesie lub zacząć karierę w branży informatycznej.