Drugie życie książki

24.04.2017 r. (poniedziałek) w naszej Szkole odbędzie się inauguracja akcji „Drugie życie książki”. W tym dniu wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły będą mogli przynieść dowolną książkę i wymienić ją między sobą na inną, równie ciekawą i wartą przeczytania. Poza tym w sali nr 106 przygotowano specjalny regał z książkami, które każdy, bez formalności, będzie mógł pożyczyć i po przeczytaniu odnieść na miejsce. Zachęcamy także do  udostępniania w ten sposób swego księgozbioru innym miłośnikom literatury. Każdy kto ma przynajmniej jedną pozycję, do której jest mniej przywiązany– pochopny zakup, nietrafiony prezent, utwór, z którego się wyrosło, lub który po prostu się znudził – prosimy – podziel się z innymi. Książka, której nikt nie bierze w ręce traci swą magiczną moc. Nie można jej zmarnować!
Szczegółowych informacji na temat akcji udzielają panie Małgorzata Wilczkowska i Irmina Klicka.
Liczymy na Was!