Liga Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych zakończona sukcesem naszych uczniów.

4 kwietnia odbyła się ostatnia runda Ligi Tenisa Stołowego. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do ścisłego finału udowadniając wysoki poziom umiejętności.

Wśród wszystkich reprezentantów kieleckich szkół najlepszym zawodnikiem okazał się Karol Guzy, który dwukrotnie uzyskał tytuł niepokonanego i stanął na najwyższym miejscu na podium. Natomiast Piotr Wójcik w klasyfikacji indywidualnej wywalczył brąz.

W ostatecznej klasyfikacji, po przejściu trudnej rywalizacji, Informatyk wśród wszystkich kieleckich szkół ponadgimnazjanych, uplasował się na II miejscu w klasyfikacji drużynowej. Medalowe miejsce dla naszej szkoły wywalczyli: Karol Guzy 2 AB, Piotr Wójcik 1 AB, Damian Brejdak 1 DT, Sebastian Tomaszkiewicz 3 AB, Dawid Stępień 3 DT, Norbert Szpakowski 3 AB, Kamil Gąsiorek 3 AB.

Gratulujemy!

Srebrna drużyna, od lewej stoją: Piotr Wójcik, Sebastian Tomaszkiewicz, Damian Brejdak, Karol Guzy.