Uczniowie naszego gimnazjum na spotkaniu z Panem Karolem Okrasą

11 stycznia 2017 r. przedstawiciele klasy 2a gimnazjum uczestniczyli w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach w spotkaniu z panem Karolem Okrasą – znanym szefem kuchni, restauratorem, prowadzącym telewizyjne programy o tematyce kulinarnej.

Wśród zacnych gości pojawili się także szefowie kuchni kieleckich hoteli. Spotkanie rozpoczęło się Konkursem Kulinarnym dla uczniów tej szkoły, których zadaniem było przygotowanie i zaprezentowanie wybranych dań jurorom. Komisji przewodniczył oczywiście pan Karol Okrasa. Drugą część spotkania stanowił panel dyskusyjny z jego udziałem. Uczniowie zadawali głównemu gościowi wiele pytań odnośnie pasji kulinarnych, lat szkolnych, studiów, życia osobistego, inspiracji i wpadek kulinarnych podczas realizacji programów telewizyjnych. Spotkanie zakończyło się sesją zdjęciową i rozdawaniem autografów przez pana Karola Okrasę.