Pomoc dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Dyminach

Nasz Zielony Patrol nr 30 zorganizował po raz kolejny akcję pomocy dla bezdomnych zwierząt.

W tym roku pomogliśmy schronisku w Dyminach, które jest reprezentowane przez Stowarzyszenie „Arka Nadziei”. Odzew ze strony uczniów, rodziców i pracowników szkoły był ogromny, widać los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.

Zebraliśmy suchą karmę, karmę w puszkach dla psów i kotów, koce, kołdry, jako materiał wyściółkowy do klatek a także środki czystości, które zawieźliśmy 29.04.2016 r. wraz naszymi opiekunami do schroniska.

Dzięki uprzejmości pracowników mogliśmy zwiedzić cały obiekt, pobawić się z psami na wybiegu. Być może nasi uczniowie, kiedy ukończą 15 lat wrócą do schroniska, jako wolontariusze, na których wciąż jest duże zapotrzebowanie.

PIC_4654

PIC_4648

PIC_4658 PIC_4673