W odwiedzinach u Mai

Tuż przed feriami uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcą p. Marleną Tamborską skorzystali z zaproszenia i odwiedzili Maję Błaszkiewicz. To dla niej odbyła się  w naszej szkole tegoroczna Loteria Mikołajkowa i Kiermasz Ciast.

Wizyta przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze. Rodzice dziewczynki jeszcze raz opowiedzieli nam wzruszającą historię Mai i jej siostry Amelki. Podzielili się z nami swoimi troskami i przeciwnościami dnia codziennego. Mimo trudów, z którymi rodzina boryka się na co dzień, pozostają ludźmi pogodnymi, pełnymi optymizmu i nadziei. Uczniowie byli pod wrażenie postawy rodziców Mai i Amelki co zmotywowało ich do organizowania dalszych akcji charytatywnych w naszej szkole.

Takie spotkania utwierdzają nas w tym, że warto pomagać.

Kielce, 07.01.2016 r. Uczniowie i nauczcycielka Marlena Tamborska z Zespolu Szkol Informatycznych odwiedzili 4-letnia Maje Blaszkiewicz. Na rehabilitacje dziewczynki zbierano pieniadze podczas Mikolajkowej Loterii Fantowej, ktora zorganizowano w szkole. Fot. Lukasz Zarzycki

Fot. Lukasz Zarzycki
Fot. Lukasz Zarzycki