W dniach 20 czerwca – 4 lipca 2026 r. 11 uczniów Zespołu Szkół Informatycznych w Kielcach uczestniczy w zagranicznym stażu zawodowym w Maladze. Pod opieką dwóch nauczycieli uczniowie realizują szkolenie „Projektowanie grafiki gier 3D” zdobywając praktyczne doświadczenie i rozwijając kompetencje cenione na europejskim rynku pracy. Wyjazd odbywa się w ramach programu Erasmus+ we współpracy z firmą Euromind S.L. z Hiszpanii. Zapraszamy do śledzenia fotorelacji z pobytu na stażu w naszych mediach społecznościowych.





