Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn.
I grupa
Mecz | Wynik | Sędzia | Strzelcy goli |
4CT-1ABT | 5:1 | M. Mierzwa | Wicha 2, Bielecki 2, Dudek 1. – Błoński 1 |
2CT- 1ABT | 1:2 | G. Pyzowski | Bryk 1 – Tracz 1, Snopek 1 |
2CT- 4CT | 2:5 | G. Pyzowski | Stawecki 1, Wiech 1 –Dudek 3, Barańczyk 1, Orkisz 1 |
4CT-3ET | 5:0 | G. Pyzowski | Dudek 3, Giemza 1, Barańczyk 1 |
3ET-1ABT | 4:7 | M. Wołonkiewicz | Farys 2, Jamróz 1, Kasza 1 -Błoński 2, Snopek 2, Tracz 2, Grzegorczyk 1 |
3ET-2CT | 3:0 | M. Kostucha | Farys 2, Siwonia 1. |
4CT – awans
1ABT – awans
3ET i 2CT brak awansu
II grupa
Mecz | Wynik | Sędzia | Strzelcy goli |
2FT-2ET | 2:1 | M. Kostucha | Piróg 1, Chatys 1 – Idzik |
2FT-1ET | 10:0 | M. Mierzwa | Chatys 4, Tarapata 3, Barchan 2, Syska 1. |
4ABT-2ET | 7:2 | M. Kostucha | Januszek 3, Kopeć 2, Czerwiec 1, Kamiński 1- Idzik 1,Sapa1 |
4ABT-2FT | 0:3 | G. Pyzowski | Piróg 1, Chatys 1, Syska 1. |
4ABT-1ET | 9:0 | M. Kostucha | Januszek 4, Sikora 2, Kopeć 2, Czerwiec 1. |
1ET-2ET | 0;6 | M. Kostucha | Sapa 4, Idzik 1, Banasik 1. |
2FT – awans
4ABT – awans
2ET i 1ET nie awansowały
III grupa
Mecz | Wynik | Sędzia | Strzelcy goli |
3ABT-1CT | 4:1 | M. Mierzwa | Bołba 4 – Podgórski 1. |
3ABT-1FT | 7:1 | M. Wołonkiewicz | Bołba 5, Czerwiak 1, Kropisz 1. |
1CT-1FT | 5:1 | M. Mierzwa | Skrzypczak 4, Adamczyk 1- Pasternak 1 |
2ABT-1CT | 8:1 | M. Mierzwa | Iwański 4, Więcek 4 – Skrzypczak 1. |
2ABT-3ABT | 3:4 | J. Majer | Więcek 3 – Wójcik 2, Kropisz 1, Bołba 1. |
1FT-2ABT | 3:7 | M. Kostucha | Pasternak 3 – Więcek4, Dąbrowski 3. |
3ABT – awans
2ABT – awans
1CT i 1FT nie awansowały
Do drugiej fazy rozgrywek awansowały dwa pierwsze zespoły z grup:
II faza grupowa
Grupa A
Mecz | Wynik | Sędzia | Strzelcy goli |
4ABT-1ABT | 3:3 | G. Pyzowski | Januszek 2, samobój1 –Błoński 3. |
2ABT-4ABT | 6:4 | G. Pyzowski | Więcek 3, Dąbrowski 1, Iwański 1, Kosałka 1- Kopeć 2, Czerwiec 1, samobój 1. |
1ABT-2ABT | 0:1 | M. Mierzwa | Więcek 1. |
Grupa B
Mecz | Wynik | Sędzia | Strzelcy goli |
3ABT-2FT | 2:0 | J. Majer | Bołba 1, Czerwiak 1. |
4CT- 2FT | 3:0 | G. Pyzowski | Dudek 2, Wicha 1. |
4CT-3ABT | 1:4 | G. Pyzowski | Betka 1- Bołba 3, Czewiak 1. |
Do półfinałów awansowały 4CT, 3ABT, 2ABT, 1ABT.
I półfinał:
3ABT-1ABT
4 : 3 (Czerwiak 2, Bołba 1, Wójcik 1-Błoński 2, samobój 1)
II półfinał
3 : 1 (Dudek 1, Orkisz 2- Młynarczyk 1)
Wkrótce mały i wilki finał